Pozemky pro rodinné domy

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Pozemky Kašperské hory

Vážení milovníci Šumavy, připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku zasíťovaných stavebních pozemků v krásném a nejvýše položeném gotickém městě Šumavy - v Kašperských Horách.

(číst více)

Pozemky Lázně Bohdaneč

Prodej rovinatých pozemků k výstavbě rodinných domů v Lázních Bohdaneč. Bohdaneč je velmi žádaným místem pro výstavbu nového bydlení nedaleko krajského města Pardubic (6,5 km), 11 km od nájezdu na dálnici D11 a 18 km od Hradce Králové.

(číst více)

Pozemky Staré Jesenčany

Prodej pozemků k výstavbě rodinných domů v obci Staré Jesenčany vzdálených pouze 5 km od krajského města Pardubice. Lokalita disponuje častými autobusovými i vlakovými spoji do Pardubic (spoje tam i zpět několikrát do hodiny), z blízkých Dražkovic také MHD linka č.18 do Pardubic.

(číst více)

Pozemky Stěžírky

Prodej pozemků k výstavbě rodinných domů v obci Stěžírky vzdálených 6,5 km od Hradce Králové. Lokalita dostupná královéhradeckou MHD, časté také spoje autobusové dopravy. Krásný výhled na celé město díky poloze na náhorní plošině, poloha přímo u lesa.

(číst více)

Pozemky Vysoká nad Labem

Prodej pozemků k výstavbě rodinných domů v obci Vysoká nad Labem vzdálené pouze 5 km od Hradce Králové. Lokalita disponuje spoji královéhradecké MHD, rozsáhlou občanskou vybaveností (MŠ, potraviny, restaurace, penzion, bowling, fotbalové hřiště, cyklostezky) a leží v blízkosti lesa.

(číst více)