Hlavní partneři AND

Architektonická kancelář Křivka

Architektonické návrhy. Urbanistické studie. Dokumentace pro územní rozhodnutí. Prováděcí projekty. Kompletní projektová dokumentace pro typové individuální a rodinné domy, bytové a nebytové domy, rekonstrukce. Zajistíme stavební povolení. Provádíme inženýring, autorský dozor.

(číst více)

KM Beta Sendwix

Společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel a nyní i páleného systému a suchých maltových směsí je ryze českou firmou se sídlem v Hodoníně.

V současné době vyrábí a dodává dva typy střešní krytiny KMB BETA a KMB HODONKA. K základní tašce dodává na 50 kvalitně řešených betonových doplňků.

(číst více)

Wienerberger

Společnost Wienerberger je největším světovým výrobcem cihel a současně největším producentem pálených střešních krytin v Evropě. Stejně tak je Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. největším výrobcem pálených cihel v České republice a řadí se do mezinárodní skupiny Wienerberger Ziegelindustrie AG. Součástí skupiny Wienerberger v České republice jsou rovněž společnosti Tondach a Semmelrock.

(číst více)

Xella

Výroba a dodávky stavebních systémů pro bytovou, občanskou i průmyslovou výstavbu.

(číst více)