Dodavatelé stavby

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

FASS systém

Naše firma působí v oblasti stavebnictví od roku 1994,pod názvem FASS systém od roku 2012.Zabýváme se výstavbou rodinných domů, rekonstrukcemi, zateplováním fasád.

(číst více)

Martin Červený - Zednictví

Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavitelství, zabývající se veškerými zednickými, stavebními a bouracími pracemi. Zajistíme kompletní realizaci Vašeho projektu. Pro úplnou spokojenost zákazníka zajišťujeme i další řemeslné služby. Naše firma dbá na to, aby práce byla odvedena poctivě a kvalitně ke spokojenosti zákazníka.

(číst více)

RD Stavitelství, s.r.o.

Naše společnost byla založena v 2007. V počátcích činnosti se zaměřovala na částečné dodávky staveb pro generální dodavatele staveb rodinných domů. S rozšiřováním druhů nabízených řemesel se otevřela možnost nabídnout dům „na klíč“ jako celek přímo zákazníkovi bez dalšího zprostředkovatele.

(číst více)