Dodavatelé stavby

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Hlavní město Praha

BAUTIN

Společnost je autorizována k provádění a k projekční přípravě veškerých staveb pozemního stavitelství a orientuje se převážně na „dodávky na klíč“, tzn. že pro Vás kromě komplexní realizace stavby dokážeme zajistit i projektovou přípravu a stavební povolení či ohlášení.

(číst více)

CEMEX ELEGOHOUSE

Naše společnost je dodavatelem unikátního systému stropních a základových konstrukcí pro rodinné i bytové domy. Systém Elegohouse vyniká jednoduchostí, rychlostí realizace a spolehlivostí. Použití pouze dvou stavebních materiálů železobetonu a pěnového polystyrenu výrazně zjednodušuje a zrychluje realizaci i řešení detailů a zároveň zvyšuje spolehlivost konstrukce.

(číst více)

DAKO Tech s.r.o.

Cílem naší práce je vytvořit pro zákazníka dílo v co nejvyšší kvalitě. Vytvořit nejvhodnější řešení v souladu s nejnovějšími technickýmí znalostmi v oboru. Používáme atestované materiály renomovaných výrobců a klademe důraz na dosažení maximální životnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Jsme firma, jejíž objem zakázek je přímo závislý na pozitivních referencích klientů a ručíme za odbornost a kvalitu vykonané práce.

(číst více)

JB-PROJEKT

Realizace rodinných domů od projektu přes realizaci až po zahradu.Komplexní management staveb. Stavíme nízkoenergetické a pasivní domy. Klademe důraz na kvalitu provedení práce.

(číst více)

RENO

Stavební společnost RENO se zabývá výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb - domů pro bydlení i objektů pro komerční využití, technologií roubených staveb nebo skeletových, difůzně otevřených konstrukcí - bez parozábrany.

(číst více)

TOP servis - Praha

Společnost TOP Servis vznikla v roce 1990 jako soukromá stavební firma vedená fyzickou osobou, která se postupně rozšiřovala a vybudovala si pevnou pozici ve výstavbě občanských a průmyslových staveb.

(číst více)