Dodavatelé stavby

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Hlavní město Praha

BAUTIN

Společnost je autorizována k provádění a k projekční přípravě veškerých staveb pozemního stavitelství a orientuje se převážně na „dodávky na klíč“, tzn. že pro Vás kromě komplexní realizace stavby dokážeme zajistit i projektovou přípravu a stavební povolení či ohlášení.

(číst více)

DAKO Tech s.r.o.

Cílem naší práce je vytvořit pro zákazníka dílo v co nejvyšší kvalitě. Vytvořit nejvhodnější řešení v souladu s nejnovějšími technickýmí znalostmi v oboru. Používáme atestované materiály renomovaných výrobců a klademe důraz na dosažení maximální životnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Jsme firma, jejíž objem zakázek je přímo závislý na pozitivních referencích klientů a ručíme za odbornost a kvalitu vykonané práce.

(číst více)

Radek Prášil – RP stavby

Dovolte, abychom Vás na úvod seznámili s několika zajímavými skutečnostmi souvisejícími s oborem našeho podnikání, o vzniku a taktéž o rozsahu působnosti firmy. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti stavební činnosti garantujeme stoprocentně odvedenou práci při zachování velmi příznivých cen.

(číst více)

RENO

Stavební společnost RENO se zabývá výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb - domů pro bydlení i objektů pro komerční využití, technologií roubených staveb nebo skeletových, difůzně otevřených konstrukcí - bez parozábrany.

(číst více)

TOP servis - Praha

Společnost TOP Servis vznikla v roce 1990 jako soukromá stavební firma vedená fyzickou osobou, která se postupně rozšiřovala a vybudovala si pevnou pozici ve výstavbě občanských a průmyslových staveb.

(číst více)