Dodavatelé stavby

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

CEMEX ELEGOHOUSE

Naše společnost je dodavatelem unikátního systému stropních a základových konstrukcí pro rodinné i bytové domy. Systém Elegohouse vyniká jednoduchostí, rychlostí realizace a spolehlivostí. Použití pouze dvou stavebních materiálů železobetonu a pěnového polystyrenu výrazně zjednodušuje a zrychluje realizaci i řešení detailů a zároveň zvyšuje spolehlivost konstrukce.

(číst více)

DAKO Tech s.r.o.

Cílem naší práce je vytvořit pro zákazníka dílo v co nejvyšší kvalitě. Vytvořit nejvhodnější řešení v souladu s nejnovějšími technickýmí znalostmi v oboru. Používáme atestované materiály renomovaných výrobců a klademe důraz na dosažení maximální životnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Jsme firma, jejíž objem zakázek je přímo závislý na pozitivních referencích klientů a ručíme za odbornost a kvalitu vykonané práce.

(číst více)

Drops Group

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD, stavby občanské vybavenosti, rekonstrukce historických staveb, zateplovací fasády, injektáže zdiva (sanace vlhkého zdiva), statické zajištění staveb.

(číst více)

DŘEVOSTAVBY MY HOME

Výstavba dřevostaveb systémem 2by4 difůzně otevřenou technologií skladby stěny.

(číst více)

DZM stavební, spol. s r.o.

Naše firma DZM stavební, spol. s r.o. se zabývá:

  • rekonstrukce bytových jader, celkových objektů
  • zateplování objektů
  • výstavba rodinných domů na klíč

(číst více)

FPT Stavební kancelář

Stavby na klíč, vedení a řízení staveb, příprava developerských projektů a vyhledávání investičních příležitostí, prodej nemovitostí včetně právního servisu, zpracovávání tržních odhadů nemovitostí.

(číst více)

HA - KU stavby

Jsme malá rodinná společnost, známe rozmanitá a náročná přání zákazníků a snažíme se udělat vše pro jejich spokojenost.

(číst více)

HASKO - Petr Herodes

Stavební firma HASKO LIBEREC bylo založena v roce 1996.

(číst více)

Ing. Jiří Musil - AlfaPro

Naše firma se zabývá především stavební činností. Provádíme stavby rodinných domů, rekonstrukce objektů  a betonáže ucelených celků. Dalším významným sektorem naší působnosti je výstavba základnových stanic pro mobilní operátory. Vše co děláme, provádíme s precizností sobě vlastní, pomocí kvalitních materiálů a strojů. Klademe důraz na detail a nic nenecháváme náhodě.

(číst více)

Jaroslav Mlčoch

Dřevostavby Mlčoch je rozvíjející se společnost, založená na spolupráci naší firmy se specializovanými partnerskými firmami v oblasti dřevostaveb, suché výstavby a moderních materiálů. Součástí našich služeb je možnost využití produktů spojených s financováním stavby a realitních služeb. Pro naše stavby využíváme systému dřevostaveb Dekhome. Specializujeme se na stavby nízkoenergetických rodinných domů, kde v rámci stavby na klíč provedeme kontrolu kvality stavby metodou BlowerDoor, včetně zpracování tepelných auditů.

(číst více)

JB-PROJEKT

Realizace rodinných domů od projektu přes realizaci až po zahradu.Komplexní management staveb. Stavíme nízkoenergetické a pasivní domy. Klademe důraz na kvalitu provedení práce.

(číst více)

JEMMA s.r.o. STAVITELSTVÍ

Nabízíme Vám nejen kompletní dodávky staveb, ale i základové desky, hrubé stavby, přípojky, rekonstrukce domů či bytů, hradby, ploty, brány, zámkové dlažby, zateplené fasády, zemní práce, autodopravu a jiné.

(číst více)

KSTAVBY plus, s.r.o.

Firma KSTAVBY plus s.r.o. zajišťuje jak komplexní služby ve stavebnictví od záměru, zemních prací, realizaci až po kolaudaci.

(číst více)

KV-ProIng

Novostavby rodinných domů na klíč, novostavby, rekonstrukce a opravy objektů občanské výstavby. Revitalizace, sanace a zateplování bytových zděných i panelových domů včetně sanace balkónů a lodžií. Opravy jednoduchých i zdobených fasád, montáže sádrokartónových protipožárních konstrukcí, montáže fermacellových konstrukcí a podlah.

(číst více)

Nema

Ve firmě NEMA, spol. s r.o. se zabýváme převážně dřevostavbami, při jejich výrobě nejčastěji využíváne ekologické materiály.

(číst více)

PROFIST

Firma Profist se specializuje na menší a středně velké stavební zakázky s ročním obratem do 15 mil. Kč.

V současné době se firma Profist stala vyhledávaným partnerem pro jednotlivá družstva se správou nemovitostí pro svoji spolehlivost, flexibilitu a kvalitu odváděných prací.

(číst více)

REFIZ

Refiz s. r. o. pro Vás staví montované nízkoenergetické dřevostavby již od roku 1995. Kvalita dřevostavby je odrazem použitého stavebního systému. Náš stavební systém aktivního odvětrávání dřevěné kostry domů, použité materiály a stavební postupy jednotlivých montáží tvoří sofistikovaný systém výstavby, jehož kvalitu jsme prověřili na více než stovce zrealizovaných RD na celém území naší republiky, v Německu a na Slovensku.

(číst více)

RENO

Stavební společnost RENO se zabývá výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb - domů pro bydlení i objektů pro komerční využití, technologií roubených staveb nebo skeletových, difůzně otevřených konstrukcí - bez parozábrany.

(číst více)

REVAS

Naše společnost REVAS s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Zabýváme se především výrobou a montáží dřevostaveb.

(číst více)

Srba stavební firma

Naše firma, založená v roce 1991, má dlouholetou tradici v oboru stavebnictví. Naši zaměstnanci jsou odborníci ve svých profesích s dlouholetými zkušenostmi. Jsme Vám schopni nabídnout naše služby ve veškerých stavebních profesích. Vlastníme stroje na zemní práce a autodopravu. Poskytujeme veškerý stavební servis včetně garance kvality.

(číst více)

STAVBY KOŤÁTKO

Rozhodujícím předmětem naší činnosti je provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, bytů, průmyslových hal, zemědělských objektů, nebytových prostor, zhotovujeme a opravujeme komunikace. Další naší činností je specializovaný maloobchod stavebním materiálem, velkoobchod a silniční motorová doprava nákladní vnitrostátní.

(číst více)

Stavební firma Hejný

Stavební firma Zbyněk Hejný vznikla v roce 2005. Již od svého založení se zabývá výstavbou rodinných domů, provozoven (průmyslových objektů), rekonstrukcí bytů, domů, kanceláří i dalších objektů, výstavbou půdních prostor a dalšími činnostmi. Veškeré práce se realizují převážně ve Středočeském kraji. Firma spolupracuje s mnoha subdodavateli, za jejichž práci plně ručí.

(číst více)

Stavitelství Kašpar

Naše společnost se zabývá výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb a to v jakémkoliv stupni rozestavěnosti. Realizace se provádí dle typových projektů, ale především na základě požadavků klienta - individuální projekt.

(číst více)

TOP servis - Praha

Společnost TOP Servis vznikla v roce 1990 jako soukromá stavební firma vedená fyzickou osobou, která se postupně rozšiřovala a vybudovala si pevnou pozici ve výstavbě občanských a průmyslových staveb.

(číst více)