Dodavatelé stavby

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

2 MZ s.r.o.

Společnost 2 MZ s.r.o. byla založena ve spolupráci Ing. Lukáše Závodného a Martina Marouska v roce 2014. Propojila se zde dlouholetá praxe pana Martina Marouska, který ve stavebnictví působí od roku 1998 a bohaté zkušenosti Ing. Lukáše Závodného co by projektanta především z oboru pozemního stavitelství. Firma 2 MZ s.r.o. zajišťuje kompletní portfolio stavební a projekční činnosti. Vize naší společnosti je vytvářet spokojené úsměvy na tvářích zákazníků. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

(číst více)

AGAMA Tábor

Firma AGAMA Tábor s.r.o. vznikla v roce 1998. Sídlo provozovny je v Plané nad Lužnicí. Od začátku svého vzniku je její hlavní náplní stavební činnost a to hlavně v oblasti bytových, občanských a průmyslových staveb.

(číst více)

BAUTIN

Společnost je autorizována k provádění a k projekční přípravě veškerých staveb pozemního stavitelství a orientuje se převážně na „dodávky na klíč“, tzn. že pro Vás kromě komplexní realizace stavby dokážeme zajistit i projektovou přípravu a stavební povolení či ohlášení.

(číst více)

DAKO Tech s.r.o.

Cílem naší práce je vytvořit pro zákazníka dílo v co nejvyšší kvalitě. Vytvořit nejvhodnější řešení v souladu s nejnovějšími technickýmí znalostmi v oboru. Používáme atestované materiály renomovaných výrobců a klademe důraz na dosažení maximální životnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Jsme firma, jejíž objem zakázek je přímo závislý na pozitivních referencích klientů a ručíme za odbornost a kvalitu vykonané práce.

(číst více)

Drops Group

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD, stavby občanské vybavenosti, rekonstrukce historických staveb, zateplovací fasády, injektáže zdiva (sanace vlhkého zdiva), statické zajištění staveb.

(číst více)

DŘEVOSTAVBY MY HOME

Výstavba dřevostaveb systémem 2by4 difůzně otevřenou technologií skladby stěny.

(číst více)

DZM stavební, spol. s r.o.

Naše firma DZM stavební, spol. s r.o. se zabývá:

  • rekonstrukce bytových jader, celkových objektů
  • zateplování objektů
  • výstavba rodinných domů na klíč

(číst více)

FASS systém

Naše firma působí v oblasti stavebnictví od roku 1994,pod názvem FASS systém od roku 2012.Zabýváme se výstavbou rodinných domů, rekonstrukcemi, zateplováním fasád.

(číst více)

FPT Stavební kancelář

Stavby na klíč, vedení a řízení staveb, příprava developerských projektů a vyhledávání investičních příležitostí, prodej nemovitostí včetně právního servisu, zpracovávání tržních odhadů nemovitostí.

(číst více)

HA - KU stavby

Jsme malá rodinná společnost, známe rozmanitá a náročná přání zákazníků a snažíme se udělat vše pro jejich spokojenost.

(číst více)

HASKO - Petr Herodes

Stavební firma HASKO LIBEREC bylo založena v roce 1996.

(číst více)

IS MONT spol. s r.o.

Společnost IS MONT spol. s r.o. působí po celé České republice od roku 1996. Od svého vzniku se firma zabývá především stavební činností.

(číst více)

Jaroslav Mlčoch

Dřevostavby Mlčoch je rozvíjející se společnost, založená na spolupráci naší firmy se specializovanými partnerskými firmami v oblasti dřevostaveb, suché výstavby a moderních materiálů. Součástí našich služeb je možnost využití produktů spojených s financováním stavby a realitních služeb. Pro naše stavby využíváme systému dřevostaveb Dekhome. Specializujeme se na stavby nízkoenergetických rodinných domů, kde v rámci stavby na klíč provedeme kontrolu kvality stavby metodou BlowerDoor, včetně zpracování tepelných auditů.

(číst více)

JEMMA s.r.o. STAVITELSTVÍ

Nabízíme Vám nejen kompletní dodávky staveb, ale i základové desky, hrubé stavby, přípojky, rekonstrukce domů či bytů, hradby, ploty, brány, zámkové dlažby, zateplené fasády, zemní práce, autodopravu a jiné.

(číst více)

KAREA, s.r.o.

S prováděním staveb máme zkušenosti cca 25 let. Před r. 1989 u Pozemních staveb a firmy Stavomontáže. Od r. 1992 pracujeme s novými moderními materiály, které splňují ČSN a prošly státní zkušebnou. Firma existuje od r. 1992 a má kvalifikační oprávnění na provádění všech stavebních prací včetně zpracování PD.

(číst více)

KSTAVBY plus, s.r.o.

Firma KSTAVBY plus s.r.o. zajišťuje jak komplexní služby ve stavebnictví od záměru, zemních prací, realizaci až po kolaudaci.

(číst více)

KV-ProIng

Novostavby rodinných domů na klíč, novostavby, rekonstrukce a opravy objektů občanské výstavby. Revitalizace, sanace a zateplování bytových zděných i panelových domů včetně sanace balkónů a lodžií. Opravy jednoduchých i zdobených fasád, montáže sádrokartónových protipožárních konstrukcí, montáže fermacellových konstrukcí a podlah.

(číst více)

Lipraco, s.r.o.

Cílem firmy je nabídnout komplexní zákaznické řešení. Tomu odpovídá i spektrum služeb, kdy zákazníkovi můžeme kromě vlastní realizace nabídnout konzultaci v návaznosti na představu o zakázce doporučení optimálního technického řešení, provést cenovou kalkulaci a provést konstrukční řešení v 3D včetně výrobní dokumentace a potřebných výpočtů a prohlášení.

(číst více)

Martin Červený - Zednictví

Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavitelství, zabývající se veškerými zednickými, stavebními a bouracími pracemi. Zajistíme kompletní realizaci Vašeho projektu. Pro úplnou spokojenost zákazníka zajišťujeme i další řemeslné služby. Naše firma dbá na to, aby práce byla odvedena poctivě a kvalitně ke spokojenosti zákazníka.

(číst více)

Milan Charvát

Naše firma působí v oblasti stavebnictví od roku 1992. Zabýváme se výstavbou typových rodinných domů,rekonstrukcemi, zateplováním fasád, realizací zpevněných ploch a komunikací z betonových dlažeb a prováděním samonivelačních anhydritových potěrů.

(číst více)

Nema

Ve firmě NEMA, spol. s r.o. se zabýváme převážně dřevostavbami, při jejich výrobě nejčastěji využíváne ekologické materiály.

(číst více)

PROFIST

Firma Profist se specializuje na menší a středně velké stavební zakázky s ročním obratem do 15 mil. Kč.

V současné době se firma Profist stala vyhledávaným partnerem pro jednotlivá družstva se správou nemovitostí pro svoji spolehlivost, flexibilitu a kvalitu odváděných prací.

(číst více)

Radek Barcuch

Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů, podnikatelských objektů, bytových jader. Zabýváme se zateplováním rodinných domů a ostatních objektů.Provádíme tepelné izolace podlah a střech. Máme registraci na novou zelenou úsporám.Provádíme montáže sádrokartonů a sádrokartonových konstrukcí, kazetových podhledů. Nabízíme pokládku OSB a Durelis desek. Venkovní dlažby a úpravy kolem domů.

(číst více)

Radek Prášil – RP stavby

Dovolte, abychom Vás na úvod seznámili s několika zajímavými skutečnostmi souvisejícími s oborem našeho podnikání, o vzniku a taktéž o rozsahu působnosti firmy. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti stavební činnosti garantujeme stoprocentně odvedenou práci při zachování velmi příznivých cen.

(číst více)

RD Stavitelství, s.r.o.

Naše společnost byla založena v 2007. V počátcích činnosti se zaměřovala na částečné dodávky staveb pro generální dodavatele staveb rodinných domů. S rozšiřováním druhů nabízených řemesel se otevřela možnost nabídnout dům „na klíč“ jako celek přímo zákazníkovi bez dalšího zprostředkovatele.

(číst více)

RD-STAVBY.COM

Provádíme veškerou stavební činnost, stavby nebo přístavby nízkoenergetických nebo pasivních domů systémem ATABAUSYSTEM, Sanace a zateplení systémem STYRCON 200, truhlářská výroba, zámečnická výroba.

(číst více)

RENO

Stavební společnost RENO se zabývá výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb - domů pro bydlení i objektů pro komerční využití, technologií roubených staveb nebo skeletových, difůzně otevřených konstrukcí - bez parozábrany.

(číst více)

REVAS

Naše společnost REVAS s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Zabýváme se především výrobou a montáží dřevostaveb.

(číst více)

RR Dřevos

Naším cílem je realizovat nízkoenergetické a pasivní bydlení s důrazem na respekt k životnímu prostředí a zároveň vysokou užitnou hodnotou a moderním designem, což dřevostavby maximálně splňují. Oblíbenost dřevostaveb všude po světě je všeobecně známá a v současné době jejich popularita stoupá i u nás. Realizaci dřevostaveb vidíme jako dobrou investici pro plnohodnotný život bez zbytečně vysokých nákladů na provoz. Dřevostavby realizované naší společností stojí na pevných základech zkušeností, kvalitního materiálu a ekonomických výhod pro naše klienty i další generace.

(číst více)

Srba stavební firma

Naše firma, založená v roce 1991, má dlouholetou tradici v oboru stavebnictví. Naši zaměstnanci jsou odborníci ve svých profesích s dlouholetými zkušenostmi. Jsme Vám schopni nabídnout naše služby ve veškerých stavebních profesích. Vlastníme stroje na zemní práce a autodopravu. Poskytujeme veškerý stavební servis včetně garance kvality.

(číst více)

STALK CZ s.r.o

V roce 2014 došlo ke vzniku naší nové společnosti STALK CZ s.r.o jako důsledek spojení dvou samostatných subjektů Ing. Lukáše Bezdíčka a Kamila Kleina.

(číst více)

STAVBY KOŤÁTKO

Rozhodujícím předmětem naší činnosti je provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, bytů, průmyslových hal, zemědělských objektů, nebytových prostor, zhotovujeme a opravujeme komunikace. Další naší činností je specializovaný maloobchod stavebním materiálem, velkoobchod a silniční motorová doprava nákladní vnitrostátní.

(číst více)

Stavební firma Hejný

Stavební firma Zbyněk Hejný vznikla v roce 2005. Již od svého založení se zabývá výstavbou rodinných domů, provozoven (průmyslových objektů), rekonstrukcí bytů, domů, kanceláří i dalších objektů, výstavbou půdních prostor a dalšími činnostmi. Veškeré práce se realizují převážně ve Středočeském kraji. Firma spolupracuje s mnoha subdodavateli, za jejichž práci plně ručí.

(číst více)

Stavitelství Kašpar

Naše společnost se zabývá výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb a to v jakémkoliv stupni rozestavěnosti. Realizace se provádí dle typových projektů, ale především na základě požadavků klienta - individuální projekt.

(číst více)

TOP servis - Praha

Společnost TOP Servis vznikla v roce 1990 jako soukromá stavební firma vedená fyzickou osobou, která se postupně rozšiřovala a vybudovala si pevnou pozici ve výstavbě občanských a průmyslových staveb.

(číst více)

Zdeněk Kuchař

Stavební firma Zdeněk Kuchař se sídlem v Hranicích na Moravě byla založená v roce 1992. Máme bohaté zkušenosti z oblasti řízení ve stavebnictví a jsme držitelé osvědčení o autorizaci v oboru pozemní stavby.

(číst více)