Dodavatelé materiálů a výrobků

AROS-osiva

Historie naší společnosti začíná koncem roku 1990. Jako společnost s ručením omezeným podnikáme od 1. ledna 1993. Jsme českou výrobně-obchodní společností, která je zaměřena na výrobu trav, travních směsí a dalších osiv, včetně poskytovaní služeb souvisejících s tímto oborem. Sídlo společnosti je v Praze, výrobní závod v Klášterci nad Ohří

(číst více)

Centrální vysavače Husky

Jsme výhradní dovozce centrálních vysavačů Husky. Zabýváme se prodejem, instalací a servisem centrálních vysavačů a dalších doplňků. Působíme na našem trhu jíž více jak 20 let prostřednictvím svých poboček v Praze, Brně, Hradci Králové a Ústí nad Orlicí. Proškolený tým je připravený pomoci s výběrem nejlepšího centrálního vysavače pro Váš dům.

(číst více)

COMPASS

Výroba a prodej bazénů Compass s patentovanou keramickou technologií.

(číst více)

CZP stropy

Výroba a prodej keramických stropních panelů + keramických topných stropů, jež se vyrábějí na míru dle projektové dokumentace včetně vyřešení všech stavebních detailů. Návrhy a zpracování projektové dokumentace zastropení. Prodej stavebních materiálů.

(číst více)

Geminox

Prodej plynových kondenzačních kotlů speciálně koncipovaných pro novostavby rodinných domů.

(číst více)

Hella

Výroba, prodej a montáž stínící techniky. Venkovní žaluzie, textilní a screenové rolety, rolády, markýzy, zastínění zimních zahrad, sítě proti hmyzu, vestavné schránky pro stínící techniku. Interiérové žaluzie, rolety, plisé, vertikální žaluzie a baldachýny.

(číst více)

HP ALUMINIUM

Společnost HP ALUMINIUM se specializuje na prodej hliníkových pergol, hliníkových garážových stání a zastřešení bazénu.

(číst více)

Isover

Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení.

(číst více)

J.A.P.

Výroba, projekce a montáž schodišť klasických, točivých, segmentových, vnitřních i venkovních v materiálech kov, sklo, nerez, dřevo a jejich kombinace. Výroba nerezového zábradlí, půdních stahovacích schodů, stavebních pouzder JAP a posuvných systémů.

(číst více)

KERMI

Topnou techniku a sprchové kouty Společnost Kermi dodává obojí s mimořádnou kompetentností. A to již více než 50 let. S průkopnickými řešeními a vynalézavostí.

(číst více)

KM Beta

Společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel a nyní i páleného systému a suchých maltových směsí je ryze českou firmou se sídlem v Hodoníně.

V současné době vyrábí a dodává dva typy střešní krytiny KMB BETA a KMB HODONKA. K základní tašce dodává na 50 kvalitně řešených betonových doplňků.

(číst více)

Realsan

Společnost Realsan Group SE se specializuje na dodávky produktů, technologií a na realizace týkající se problematiky sanací vlhkého zdiva a hydroizolací (spodní stavby, terasy atd.). Provádíme stavebně technické průzkumy, posudky, analýzy a navrhujeme optimální řešení pro komplexní sanaci vlhkého zdiva a hydroizolaci spodních staveb podle nejnovějších vědeckých poznatků a zkušeností.

(číst více)

Solodoor

Společnost SOLODOOR a.s. je v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Zaměstnává kolem 200 zaměstnanců a zařadila se tímto na přední místo mezi největší zaměstnavatele regionu. Hlavním výrobním programem je výroba široké škály nejrůznějších typů interiérových dveří, speciálních dveří a obložkových zárubní. Díky intenzivnímu vývojovému programu přichází společnost SOLODOOR a.s. každoročně s řadou novinek ve svém výrobním programu a řadí se k inovačním leadrům na trhu interiérových dveří a zárubní.

(číst více)

Stavona

Stavona vznikla roku 1991. Vyrábí značková plastová, hliníková a dřevěná okna, dveře, výlohy či posuvné stěny. Provádí jejich montáž včetně příslušenství. Firma realizuje i technická řešení výplní, zaměřování nebo konzultace. Výroba probíhá ve špičkově zařízených prostorách v Českých Libchavách u Ústí n.O. Zde je také předváděcí centrum, kam jste srdečně zváni k návštěvě a prohlídce produktů!

(číst více)

Tepelná čerpadla Atlantic Alfea

Atlantic ALFEA jsou společným projektem firem Atlantic a Fujitsu, ve kterém se zúročily zkušenosti firmy Atlantic s tepelnou technikou (koaxiální tepelný výměník, regulace Siemens) a společnosti Fujitsu s chladící a klimatizační technikou (DC invertor, chladivo R410A).

(číst více)