Dodavatelé materiálů a výrobků

AROS-osiva

Historie naší společnosti začíná koncem roku 1990. Jako společnost s ručením omezeným podnikáme od 1. ledna 1993. Jsme českou výrobně-obchodní společností, která je zaměřena na výrobu trav, travních směsí a dalších osiv, včetně poskytovaní služeb souvisejících s tímto oborem. Sídlo společnosti je v Praze, výrobní závod v Klášterci nad Ohří

(číst více)

CEMEX

Společnost CEMEX je v ČR jedním z předních poskytovatelů integrovaných stavebních řešení. Provozuje 60 betonáren, 7 štěrkoven, 6 kamenolomů, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu. Disponuje moderními výzkumnými a diagnostickými laboratořemi betonu a kameniva a aktivní spoluprací s vývojovými středisky přináší do výroby nejmodernější poznatky a technologie.

(číst více)

Centrální vysavače Husky

Jsme výhradní dovozce centrálních vysavačů Husky. Zabýváme se prodejem, instalací a servisem centrálních vysavačů a dalších doplňků. Působíme na našem trhu jíž více jak 20 let prostřednictvím svých poboček v Praze, Brně, Hradci Králové a Ústí nad Orlicí. Proškolený tým je připravený pomoci s výběrem nejlepšího centrálního vysavače pro Váš dům.

(číst více)

COMPASS

Výroba a prodej bazénů Compass s patentovanou keramickou technologií.

(číst více)

CZP stropy

Výroba a prodej keramických stropních panelů + keramických topných stropů, jež se vyrábějí na míru dle projektové dokumentace včetně vyřešení všech stavebních detailů. Návrhy a zpracování projektové dokumentace zastropení. Prodej stavebních materiálů.

(číst více)

Geminox

Prodej plynových kondenzačních kotlů speciálně koncipovaných pro novostavby rodinných domů.

(číst více)

Hella

Výroba, prodej a montáž stínící techniky. Venkovní žaluzie, textilní a screenové rolety, rolády, markýzy, zastínění zimních zahrad, sítě proti hmyzu, vestavné schránky pro stínící techniku. Interiérové žaluzie, rolety, plisé, vertikální žaluzie a baldachýny.

(číst více)

HP ALUMINIUM

Společnost HP ALUMINIUM se specializuje na prodej hliníkových pergol, hliníkových garážových stání a zastřešení bazénu.

(číst více)

Isover

Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení.

(číst více)

J.A.P.

Výroba, projekce a montáž schodišť klasických, točivých, segmentových, vnitřních i venkovních v materiálech kov, sklo, nerez, dřevo a jejich kombinace. Výroba nerezového zábradlí, půdních stahovacích schodů, stavebních pouzder JAP a posuvných systémů.

(číst více)

KM Beta

Společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel a nyní i páleného systému a suchých maltových směsí je ryze českou firmou se sídlem v Hodoníně.

V současné době vyrábí a dodává dva typy střešní krytiny KMB BETA a KMB HODONKA. K základní tašce dodává na 50 kvalitně řešených betonových doplňků.

(číst více)

Kobra - český systém měření a inteligentní regulace budov

Firma Brand-Tech s.r.o. působí na českém trhu od roku 2013 a navazuje na dlouholeté zkušenosti mateřské firmy ADP CZ, a.s. v oboru inteligentního řízení budov, komplexního řešení vytápění a chlazení a dodávek zdrojů vytápění.

(číst více)

Realsan

Společnost Realsan Group SE se specializuje na dodávky produktů, technologií a na realizace týkající se problematiky sanací vlhkého zdiva a hydroizolací (spodní stavby, terasy atd.). Provádíme stavebně technické průzkumy, posudky, analýzy a navrhujeme optimální řešení pro komplexní sanaci vlhkého zdiva a hydroizolaci spodních staveb podle nejnovějších vědeckých poznatků a zkušeností.

(číst více)

Schiedel

Komíny a komínové systémy. Jsme přední světový výrobce a prodejce komínů a komínových systémů. Dodáváme komíny pro novostavby, systémy pro obnovu komínů, vícevrstvé, nerezové komíny a další. Nabízíme naše výrobky za přijatelné relace.

(číst více)

Solární systémy Thermomax

Díky více jak 25letým zkušenostem je značka Thermomax pevně zakotvena na pozici světové špičky mezi solárně termálními výrobky. Kolektory Thermomax jsou vrcholným produktem na trhu a jsou navrženy speciálně pro klimatické podmínky severní a střední Evropy.

(číst více)

Solodoor

Společnost SOLODOOR a.s. je v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Zaměstnává kolem 200 zaměstnanců a zařadila se tímto na přední místo mezi největší zaměstnavatele regionu. Hlavním výrobním programem je výroba široké škály nejrůznějších typů interiérových dveří, speciálních dveří a obložkových zárubní. Díky intenzivnímu vývojovému programu přichází společnost SOLODOOR a.s. každoročně s řadou novinek ve svém výrobním programu a řadí se k inovačním leadrům na trhu interiérových dveří a zárubní.

(číst více)

Stavona

Stavona vznikla roku 1991. Vyrábí značková plastová, hliníková a dřevěná okna, dveře, výlohy či posuvné stěny. Provádí jejich montáž včetně příslušenství. Firma realizuje i technická řešení výplní, zaměřování nebo konzultace. Výroba probíhá ve špičkově zařízených prostorách v Českých Libchavách u Ústí n.O. Zde je také předváděcí centrum, kam jste srdečně zváni k návštěvě a prohlídce produktů!

(číst více)

Tepelná čerpadla Atlantic Alfea

Atlantic ALFEA jsou společným projektem firem Atlantic a Fujitsu, ve kterém se zúročily zkušenosti firmy Atlantic s tepelnou technikou (koaxiální tepelný výměník, regulace Siemens) a společnosti Fujitsu s chladící a klimatizační technikou (DC invertor, chladivo R410A).

(číst více)