Nové domy s garantovanou cenou na klíč

1. 03. 2017

Pro rok 2017 jsme pro Vás připravili aktualizovanou nabídku 40 dřevostaveb s garantovnaou cenou realizace na klíč.

číst více

Volná vstupenka na veletrh CESTY DŘEVA a FOR PASIV 2017

31. 01. 2017

9. - 11. února se na výstavišti PVA v Letňanech uskuteční veletrh CESTY DŘEVA a FOR PASIV určený zájemcům o výstavby rodinných domů. Svoji nabídku 650 projektů rodinných domů a služeb zde bude prezentovat i Atelier NÁŠ DŮM (stánek č. 2C17).

číst více

Volná vstupenka na jarní 22. Pardubickou stavební výstavu

30. 01. 2017

Získejte volnou vstupenku na 22. Pardubickou stavební výstavu, která se uskuteční 2. - 4.3. 2017 ve výstavním a společenském centru Ideon Pardubice.

číst více

Veletrh CESTY DŘEVA připraví atraktivní program pro firmy i řemeslníky. Prezentovat se budou také sruby, roubenky a dřevostavby.

29. 11. 2016

V první polovině února bude slavnostně zahájen unikátní veletrh CESTY DŘEVA, který přinese kompletní představu o oblíbeném materiálu – dřevě. Mapovat bude cestu dřeva z lesa, přes jeho zpracování až po výrobu finálních produktů, například srubů, roubenek a dřevostaveb. Speciální pozornost bude věnovaná řemeslníkům, konkrétně truhlářům a nábytkářům. Veletrh CESTY DŘEVA proběhne od 9. do 11. února 2017 souběžně s veletrhem nízkoenergetických pasivních a nulových staveb FOR PASIV a veletrhem STŘECHY PRAHA na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Generálním partnerem veletrhu je Národní dřevařský klastr.

číst více

HELLA TRAV®frame - unikátní řešení zástavby oken a stínicí techniky bez tepelných mostů

25. 10. 2016

Systém HELLA TRAV®frame nově definuje jednoduchou a z hlediska stavební fyziky perfektní a komplexní zástavbu oken a stínící techniky do jakékoliv stavby či fasády. Systém je vhodný i pro nízkoenergetické a pasivní domy. Okna a stínicí technika se spojují do jedné flexibilní, na míru šité a efektivně montovatelné jednotky.

číst více