Wienerberger a TONDACH společně v Brně

26. 04. 2017

Wienerberger cihlářský průmysl a.s. a TONDACH Česká republika s.r.o. Vás v rámci Stavebního veletrhu v Brně, co nejsrdečněji zvou k návštěvě své expozice v pavilonu P, číslo stánku 74. Naši odborníci Vás rádi seznámí s novinkami ve vyráběném sortimentu i s novými trendy pro rok 2017.

číst více

Novinka - FRANTIŠKA I KLASIK

22. 04. 2017

Typový projekt bungalovu o velikosti bytové jednotky 3+kk. Velice úsporná dispozice minimalizuje náklady na výstavbu rodinného domu a přesto neopomíjí například šatnu či technickou místnost. Typový projekt nabízí 4 varianty uspořádání dispozice.

číst více

Novinka - ECONOMY II TREND

19. 04. 2017

Typový projekt bungalovu o velikosti bytové jednotky 3+kk. Úsporná dispozice rodinného domu zajišťuje maximální využití půdorysné plochy. Typový projekt nabízí 4 varianty uspořádání dispozice.

číst více

Novinka - ECONOMY II KLASIK

15. 04. 2017

Typový projekt bungalovu o velikosti bytové jednotky 3+kk. Půdorys rodinného domu má tvar ve tvaru L. Vstup do rodinného domu je ze zapuštěného závětří. Typový projekt nabízí 4 varianty uspořádání dispozice.

číst více

Novinka - BRIGIT I TREND

12. 04. 2017

Typový projekt moderního bungalovu (přízemního rodinného domu) o velikosti bytové jednotky 3+kk se sedlovou střechou bez přesahů. Typový projekt nabízí 4 varianty uspořádání dispozice.

číst více